Založ si blog

Prepadol by Lukáš Machala cez okraj Plochozeme?

SNS pokračuje v dobre rozbehnutom trende a nasadzuje do boja jedného blázna za druhým. Doteraz sa zdalo, že s nasadenými odborníkmi z Vysokej školy humoristického života, sa už nemajú kam ďalej posunúť. Zdalo sa, že dosiahli životnú métu dokonalosti. Ale je dobré, že nespia na vavrínoch a tak mohli do boja nasadiť novú posilu.

Lukáš Machala je odborník na Plochozem a s vážnym výrazom sa pýta, či boli ľudia vo vesmíre a vedia potvrdiť guľovitý tvar planéty, lebo on tam nebol a teda to potvrdiť nemôže. Okrem toho mu hrozí, že bude riaditeľom televízie, len nie je jasné, ako majú použiť funkciu RANDOM(RTVS), aby dosiahli nejaké nové zamiešanie písmeniek. Nezaoberajme sa ale pomyselným holubom na streche, ešte tým riaditeľom nie je. Vráťme sa k jeho Plochozemi.

Na okraji Plochozeme sa môže kadečo prihodiť. / Zdroj: Bing Image Creator

Doposiaľ bola jedinou známou planétou s týmito vlastnosťami Zemeplocha, ktorá je upevnená na štyroch slonoch, ktoré stoja na gigantickej korytnačke. Podľa Machalu má svoje dvojča, našu planétu Zem. Povedali by ste, že mal možno ťažké ráno a zabudol si uhnúť zo štamperlíka. Chlap to zo seba ale vysúkal s vážnou tvárou, akoby bol presvedčený, že to tak je. Tak mu poďme poradiť, ako by mohol svoje podozrenie potvrdiť.

Napríklad by mohol vyraziť na prechádzku k jej okraju. Za predpokladu, že tam nie je prvá voda, druhá voda, tretia voda a až za ňou ten plot, mohlo by sa mu to podariť. Ak by cestou odolal nástrahám a nezamieril do prvého pohostinstva, mohol by doraziť na okraj Plochozeme. Keby si so sebou zobral mobilný telefón, mohol by sa na okraji vyfotiť. Ak si dá na mobil pozor (ak sa už naučil, že na WC mobil tiež môže spraviť čľup), možno by mu nespadol cez okraj a mohol by sa už onedlho chváliť nádhernou panorámou. A všetkým neprajníkom natrvalo vytrieť kocúra.

Účastníci kongresu berú hrozby guľatej zeme vážne. / Zdroj: Bing Image Cretaor

Ale asi tušíte, ako to dopadne. Toto by bolo na nášho experta príliš jednoduché. Pravdepodobne namiesto toho vyrazí na kongres odborníkov do najbližšieho pohostinstva a zase to ostane len pri tých povestných rečiach.

Diktátori v mercedese. Preskočilo im?

20.06.2024

Včera sme s úžasom sledovali video, v ktorom si Putin a Kim vezú svoje zadky v mercedese po akomsi námestí v Severnej Kórei a auto sa snaží obísť zopár balónikov, ktoré vietor fúkol k autu. Vedia tí dvaja, že to auto pochádza zo Západu? Z toho nenávideného Západu, proti ktorému tak vytrvalo bojujú? Oprávnene si musíme položiť otázku, či im už naozaj nepreskočilo? [...]

Prečo stoja mužíci vo fronte na bezcenný dolár?

13.06.2024

Oddnes sa začali mužíci v Rusku húfne stavať do radu pred bankami v nádeji, že si odtiaľ uchmatnú ešte nejaké posledné doláre. A stačilo na to tak málo. Iba sa ich burza a clearingové centrum ocitlo na americkom sankčnom zozname. Konanie mužíkov je nepochopiteľné, pretože takto doslova torpédujú mimoriadne cenný zlatý rubeľ. Okrem toho akosi pozabudli na to, že už od [...]

Lukáš Machala zradil ideu Plochozeme

12.05.2024

Ten chlap zapredal všetko čo je sväté a v relácii Ide o pravdu potvrdil, že Zem je guľatá. Respektíve bol tak dobre vyškolený, že začal splietať aj o geoide a hral sa na mudrca. V snahe zvrátiť celoslovenskú predstavu, že sa jedná o kvalitného blbca, sa pokúsil naučenými vetičkami presvedčiť obyvateľov, že teda akože to nepovedal, ale že si z toho robil parabolu, [...]

Peter Kubina

Policajti Čurilla a Ďurka žiadajú odškodné za väzbu

21.06.2024 14:35

O veci mal súd rozhodovať dnes, podľa medializovaných informácií však pojednávanie odročili na september pre nahlásenú bombu.

cvičenie

Lukašenko provokuje na hraniciach s Poľskom: Bielorusi začali neohlásené cvičenie

21.06.2024 14:34

Cvičenia sa zúčastňujú jednotky operačného velenia, špeciálne sily, raketové vojská, delostrelectvo, letectvo a protivzdušná obrana.

blackout, elektrina, elektricka siet, vedenie,

Balkán sa ponoril do doby kamennej: Pre výpadky elektriny nastal „úplný chaos“

21.06.2024 14:24

Región zápasí s vlnou horúčav, teploty tam presahujú 40 stupňov Celzia.

izrael, gaza, rafah

Izrael zintenzívnil operácie v Rafahu a bombardovanie Pásma Gazy

21.06.2024 13:24, aktualizované: 14:12

Mesto prežíva humanitárnu katastrofu a ľudia kvôli izraelskému bombardovaniu umierajú vo vnútri svojich stanov, povedal starosta.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 151722x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Autor blogu