Založ si blog

Pošleme zbrane do Azerbajdžanu aby tam mohol zavládnuť mier

S touto zaujímavou myšlienkou prišli Robert Fico a jeho verný kamarát Robert Kaliňák. Boli navštíviť minidiktátora Alijeva a keďže ich srdiečka boli nasiaknuté myšlienkami o mieri, ponúkli mu pomoc.

Poviete si, že čo je to za kravinu, keď na Ukrajinu nechceli posielať zbrane, aby neeskalovali vojnu, ale to je tým, že ste za mladi neboli dostatočne vystavení komunistickej ideológii. Tá hovorí, že napadnutému nesmiete nikdy pomáhať, lebo to mier nikdy neprinesie. Ale keď niekto napáda svojho suseda, tak to je v skutočnosti prejavom mieru a potrebuje ďalšie zbrane, aby ten mier ešte viac upevnil.

Mier do celého sveta. / Zdroj: Bing Image Creator

Okrem toho, Azerbajdžan má plyn a ropu a keďže aj Fico si potichu uvedomuje, že Rusko dostalo po frňáku, hľadá náhradníka. A v takom prípade idú akékoľvek morálne zásady bokom. Poďme si vymenovať, pri ktorých vyhláseniach by sa mal Fico aspoň začervenať, pretože v minulosti on aj jeho kumpáni tvrdili niečo iné.

  • Ficovi sa nepáčilo, že na Ukrajine umierajú kresťania (ktorých tam zabíjajú jeho milovaní Rusi), ale je v poriadku, ak budú kresťanov z Arménska zabíjať Azerbajdžanskí moslimovia.
  • Jeho minister Blanár si myslí, že aj keď v Azerbajdžane porušujú ľudské práva, treba rešpektovať medzinárodné právo (asi má pocit, že to nejako povoľuje porušovanie ľudských práv). Okrem toho si myslí, že keď ho môžu porušovať v Saudskej Arábii, tak prečo nie aj v Azerbajdžane.
  • Jeho ministerka Saková si myslí, že posielanie zbraní do Azerbajdžanu nie je v rozpore s politikou mieru. V rozpore je iba posielanie zbraní na Ukrajinu.
  • Hľadal som, či k mieru niečo nepovedala aj Monika Beňová, ale tá len na predvolebných plagátoch zázračne omladla a pochopiteľne aj ona chce ten prekliaty mier.

Ale kto by sa trápil takými banalitami. Ficovi stačí, že vypustí holubicu do vzduchu a jeho verní zodvihnú ruky a svorne budú hulákať, že chcú mier. Nie je život jednoduchých ľudí krásny?

Kedy začne Kaliňák vyhadzovať prvých darmožráčov?

29.06.2024

V tejto chvíli je Kaliňák jednoznačne vládcom Slovenska a užíva si mediálnu pozornosť. Pozornému oku neunikne, že starostlivo odstrihol všetkých ostatných hlupákov, ktorí sa chceli priživiť na Ficovom postrelení a po týždni každého z nich poslal na svoje miesto. Ostal len jediný vládca, ktorý starostlivo vybranými slovami popisoval, ako sa Fico ťažko alebo zázračne [...]

Keď jeden ruský vojak zastrelí druhého

24.06.2024

Na Internete po tieto dni koluje video, na ktorom vidíme troch ruských vojakov. Prvý ujde, druhého zraní dron a tretí druhého zastrelí a pokračuje v prechádzke, akoby sa nič nestalo. Prečo toho tretieho niektorí ľudia obhajujú ako milosrdného samaritána? Obhajoba ruského zločinca má rôzne stupne absurdnosti. Dozvedeli sme sa, že vraj si to ten zranený sám vypýtal. [...]

Diktátori v mercedese. Preskočilo im?

20.06.2024

Včera sme s úžasom sledovali video, v ktorom si Putin a Kim vezú svoje zadky v mercedese po akomsi námestí v Severnej Kórei a auto sa snaží obísť zopár balónikov, ktoré vietor fúkol k autu. Vedia tí dvaja, že to auto pochádza zo Západu? Z toho nenávideného Západu, proti ktorému tak vytrvalo bojujú? Oprávnene si musíme položiť otázku, či im už naozaj nepreskočilo? [...]

putá, polícia, zatknutie, zadržanie

Agresívny muž napádal v Bratislave okoloidúcich, zaútočil aj na policajtov

12.07.2024 12:35

Muž policajtom uviedol, že je „mafián z Poľska“ a vulgárne im nadával. Pod pod vplyvom alkoholu.

hotel junior

Drucker za 2,4 milióna eur kúpil v Jasnej zhorený hotel, pre potreby mládeže

12.07.2024 12:11

Na realizáciu zámeru je však nevyhnutné vyčleniť ďalšie finančné prostriedky.

Alkoholtester / Tester /

Žilinka: Pätina stíhaných osôb vlani konala pod vplyvom návykových látok

12.07.2024 11:52

Za zvlášť znepokojujúce označil generálny prokurátor čísla týkajúce sa mladistvých páchateľov.

švajčiarsko polícia

Na severe Švajčiarska útočil na susedov muž s mačetou, zranil piatich ľudí

12.07.2024 11:49

Susedia dokázali muža zadržať do príchodu polície.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 159743x
Priemerná čítanosť článkov: 2496x

Autor blogu