Založ si blog

Má Ramzan Kadyrov nekrózu pankraesu z nekontrolovaného pitia?

Ak nepoznáte Kadyrova, tak je to bradatý mužík, ktorý presne zodpovedá popisu Róberta Fica o vraždiacich Slovanoch na Ukrajine. Za posledné dva roky sa predviedol v stovkách videí, ktoré údajne točil priamo v prednej línii, ale obvykle sa ukázalo, že to bolo stovky kilometrov v bezpečí. V tých videách bol raz tučný, raz chudý, raz opuchnutý, inokedy opuchnutý ešte viac. Teraz už je známa príčina jeho chameleónskych premien a tou je nekróza pankreasu.

Typický Ficov Slovan. / Zdroj: Bing Image Creator

Je zaujímavé pohľadať si v odbornej literatúre, čo túto chorobu spôsobuje. Jedna z prvých príčin možného vzniku je pitie alkoholu. O Kadyrovovi sa vie, že je to moslim z Čečenska. Za Slovana ho z nepochopiteľných príčin pokladá len Fico, ale jeho diagnózu dnes neriešime.

Ako moslim by teoreticky nemal piť nič iné, než kobylie mlieko a čaj. Ale z čaju by to nemal. Takže ostáva len to pitie a keď prihliadneme na to, že dotyčný je hrdým občanom Ruska, je to viac než jasné. Ten chlap proste pije prvú ligu a zjavne drží krok s Medvedevom, Zacharovovou a Gerasimovom, teda ak je ten náčelník generálneho štábu stále medzi živými. No, že drží krok, to som už asi prehnal. V jeho stave bude trefnejšie napísať, že už drží len malý krôčik s nimi.

Poďme si teraz popísať, aká veselá budúcnosť ho s touto chorobou čaká. Ako alkoholik s tým sám od seba neprestane a pomaličky začne pripomínať svojim výzorom aj vystupovaním napríklad Zemana. Bude čoraz viac bľabotať, celému svetu bude odovzdávať nejaké záhadné posolstvo svojej vyšinutej mysle a zatiaľ čo sa budú všetci okolo neho čudovať, ako je schopný ešte stále žiť, bude sa jeho telo rozpadať. V jeho prípade je pankreas neopraviteľný a tak bude trpieť za nepredstaviteľných bolestí. Ako moslim si možno myslí, že v nebi ho čakajú nejaké prítulné dievčatá, možno aj nejaké zaujímavé domáce zvieratá a že to za tú bolesť stojí, ale vy viete, že dospelý človek by nemal veriť rozprávkam.

A potom sa bude možno plaziť v amoku po zemi pri nohách svojich verných a žobrať o to, aby ho už niekto zabil a možno sa mu to splní rýchlejšie, ako si myslí. V týchto orientálnych komunitách je úplne bežné, že mu guľku hlavou preženie jeho najbližší, zasadne na uprázdnený trón a bude naoko oplakávať svojho veľkého predka. A Veľké spojené čečenské liehovary skrachujú, lebo odrazu ich produkciu nebude mať kto vypiť.

Diktátori v mercedese. Preskočilo im?

20.06.2024

Včera sme s úžasom sledovali video, v ktorom si Putin a Kim vezú svoje zadky v mercedese po akomsi námestí v Severnej Kórei a auto sa snaží obísť zopár balónikov, ktoré vietor fúkol k autu. Vedia tí dvaja, že to auto pochádza zo Západu? Z toho nenávideného Západu, proti ktorému tak vytrvalo bojujú? Oprávnene si musíme položiť otázku, či im už naozaj nepreskočilo? [...]

Prečo stoja mužíci vo fronte na bezcenný dolár?

13.06.2024

Oddnes sa začali mužíci v Rusku húfne stavať do radu pred bankami v nádeji, že si odtiaľ uchmatnú ešte nejaké posledné doláre. A stačilo na to tak málo. Iba sa ich burza a clearingové centrum ocitlo na americkom sankčnom zozname. Konanie mužíkov je nepochopiteľné, pretože takto doslova torpédujú mimoriadne cenný zlatý rubeľ. Okrem toho akosi pozabudli na to, že už od [...]

Lukáš Machala zradil ideu Plochozeme

12.05.2024

Ten chlap zapredal všetko čo je sväté a v relácii Ide o pravdu potvrdil, že Zem je guľatá. Respektíve bol tak dobre vyškolený, že začal splietať aj o geoide a hral sa na mudrca. V snahe zvrátiť celoslovenskú predstavu, že sa jedná o kvalitného blbca, sa pokúsil naučenými vetičkami presvedčiť obyvateľov, že teda akože to nepovedal, ale že si z toho robil parabolu, [...]

Peter Kubina

Policajti Čurilla a Ďurka žiadajú odškodné za väzbu

21.06.2024 14:35

O veci mal súd rozhodovať dnes, podľa medializovaných informácií však pojednávanie odročili na september pre nahlásenú bombu.

cvičenie

Lukašenko provokuje na hraniciach s Poľskom: Bielorusi začali neohlásené cvičenie

21.06.2024 14:34

Cvičenia sa zúčastňujú jednotky operačného velenia, špeciálne sily, raketové vojská, delostrelectvo, letectvo a protivzdušná obrana.

blackout, elektrina, elektricka siet, vedenie,

Balkán sa ponoril do doby kamennej: Pre výpadky elektriny nastal „úplný chaos“

21.06.2024 14:24

Región zápasí s vlnou horúčav, teploty tam presahujú 40 stupňov Celzia.

izrael, gaza, rafah

Izrael zintenzívnil operácie v Rafahu a bombardovanie Pásma Gazy

21.06.2024 13:24, aktualizované: 14:12

Mesto prežíva humanitárnu katastrofu a ľudia kvôli izraelskému bombardovaniu umierajú vo vnútri svojich stanov, povedal starosta.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 151721x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Autor blogu