Založ si blog

Bojovník Attila Végh sa vyplakal pre 30 strieborných

Attila Végh je akýsi športovec, ktorý ovláda jedinú vec na svete. Mlátiť iných podobných silákov. Doteraz som si myslel, že to všetko robí z lásky k športu, nenávisti k iným lomidrevám a zadarmo, ale ukázalo sa, že je akosi priveľmi naviazaný na peniaze. A keď mu ich ktosi nedá, tak sa o tom hneď začne vychvaľovať. Alebo vyplakávať?

Mne naozaj nejde o peniaze. / Zdroj: Bing Image Creator

Zdá sa, že je tento bijec silno odkázaný na sponzorské peniaze. Tými mu doteraz kazila morálku firma Renault. A keď dostal svojich 30 strieborných za propagovanie Pellegriniho, odrazu s tým prestali. To mu tak poničilo nervy, že vyhlásil čosi v takomto duchu: „Ja môžem slobodne propagovať za peniaze koho chcem a vy ma musíte až do smrti živiť. Som chamtivý a bez vašich peňazí sa môžem ísť zavesiť na prvý strom. Okrem toho ma teraz čaká výprask od iného miesiželeza, ktorý sa volá Vémola. A to je iné miesiželezo, však aj svoju Lolu riadne vytrieskal, až sa do neho zase zamilovala. A raz ma určite za moje politické názory zavrú. Ja som disident.“

Zvláštne, však? Tak bez peňazí od Renaultu ho akože Vémola vytrieska? A okrem toho sa považuje za akéhosi politického disidenta, ktorého majú za jeho názory v budúcnosti zavrieť. Toto je divná doba. Za disidenta sa môže považovať každý hlupák. Však svojich 30 strieborných dostal, tak čo sa mu nepáči? Keď je na tom tak zle, tak nech ide na Úrad vlády a snáď sa tam pre neho nejaké teplé miestečko nájde. Ti ostatní sa trochu pomknú a bude to. Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí.

Diktátori v mercedese. Preskočilo im?

20.06.2024

Včera sme s úžasom sledovali video, v ktorom si Putin a Kim vezú svoje zadky v mercedese po akomsi námestí v Severnej Kórei a auto sa snaží obísť zopár balónikov, ktoré vietor fúkol k autu. Vedia tí dvaja, že to auto pochádza zo Západu? Z toho nenávideného Západu, proti ktorému tak vytrvalo bojujú? Oprávnene si musíme položiť otázku, či im už naozaj nepreskočilo? [...]

Prečo stoja mužíci vo fronte na bezcenný dolár?

13.06.2024

Oddnes sa začali mužíci v Rusku húfne stavať do radu pred bankami v nádeji, že si odtiaľ uchmatnú ešte nejaké posledné doláre. A stačilo na to tak málo. Iba sa ich burza a clearingové centrum ocitlo na americkom sankčnom zozname. Konanie mužíkov je nepochopiteľné, pretože takto doslova torpédujú mimoriadne cenný zlatý rubeľ. Okrem toho akosi pozabudli na to, že už od [...]

Lukáš Machala zradil ideu Plochozeme

12.05.2024

Ten chlap zapredal všetko čo je sväté a v relácii Ide o pravdu potvrdil, že Zem je guľatá. Respektíve bol tak dobre vyškolený, že začal splietať aj o geoide a hral sa na mudrca. V snahe zvrátiť celoslovenskú predstavu, že sa jedná o kvalitného blbca, sa pokúsil naučenými vetičkami presvedčiť obyvateľov, že teda akože to nepovedal, ale že si z toho robil parabolu, [...]

Peter Kubina

Policajti Čurilla a Ďurka žiadajú odškodné za väzbu

21.06.2024 14:35

O veci mal súd rozhodovať dnes, podľa medializovaných informácií však pojednávanie odročili na september pre nahlásenú bombu.

cvičenie

Lukašenko provokuje na hraniciach s Poľskom: Bielorusi začali neohlásené cvičenie

21.06.2024 14:34

Cvičenia sa zúčastňujú jednotky operačného velenia, špeciálne sily, raketové vojská, delostrelectvo, letectvo a protivzdušná obrana.

blackout, elektrina, elektricka siet, vedenie,

Balkán sa ponoril do doby kamennej: Pre výpadky elektriny nastal „úplný chaos“

21.06.2024 14:24

Región zápasí s vlnou horúčav, teploty tam presahujú 40 stupňov Celzia.

izrael, gaza, rafah

Izrael zintenzívnil operácie v Rafahu a bombardovanie Pásma Gazy

21.06.2024 13:24, aktualizované: 14:12

Mesto prežíva humanitárnu katastrofu a ľudia kvôli izraelskému bombardovaniu umierajú vo vnútri svojich stanov, povedal starosta.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 151711x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Autor blogu