Založ si blog

Mladý Kaliňák porušil všetky zločinecké pravidlá

Dnes mladých v škole skoro nič nenaučia a mladý Kaliňák je krásnym príkladom tohoto úpadku. Chcel sa hrať na veľkého šéfa a zabudol na základné pravidlá opatrnosti. V priamom prenose sa vyhrážal novinárom, že si ich dá prelustrovať cez Pavla Gašpara. To je ten chlap, ktorý mal šéfovať SIS a aj keď nešéfuje, koalícia ho pochybnými právnickými kľučkami v podstate šéfom urobila.

Na čo sme to teba hustili tie pravidlá? / Zdroj: Bing Image Creator

Mladý Kaliňák bol zúrivý, lebo česká tajná služba vyjadrila podozrenie, že je platený rusmi. Objavil sa na zozname, kde sú samí proruskí idioti a novinári sa ho pýtali na to, či od fiktívnej ruskej firmy nezobral náhodou aj nejaké zlaté ruble. A tak sa rozhodol ukázať novinárom, že je veľkým šéfom a natliachal pred kamerou toľko sprostostí, že sa jeho duchovní učitelia museli za hlavy chytať.

Je pravdepodobne prvým politikom na Slovensku, ktorý bez mihnutia oka priznal, že chce zneužívať SIS. Ostatní aspoň ako-tak dodržiavali nepísané pravidlá zločincov, ale tento čerstvo vyrastený malý šéf to asi nechápe. Preto mu zhrnieme základné pravidlá zločincov, ktoré by mal dodržiavať, ak nechce celý život hrať len malého šéfa.

  • Ak sa niekomu vyhrážame, nerobíme to pred kamerou a mikrofónmi. Jedného dňa bude musieť vyhrážanie poprieť a to sa pri toľkých dôkazoch nedá.
  • Nikto nebude budúceho veľkého šéfa brať vážne, ak bude vyzerať ako decko. Namiesto Facebooku treba nejaký čas stráviť v posilovni. Ak máme odpor ku cvičeniu, ešte vždy sa môže človek vypásť po vzore Mariana Kočnera. Posledná možnosť v prípade mladého Kaliňáka odpadá, pretože nemá šancu byť úžasnou kočkou po vzore O-Ren Ishii, ktorej všetci zobú z ruky. Čiže ak chce vyzerať ako ten zúfalec z jej bandy, ktorý dostal mečom na zadok, tak na to má zatiaľ všetky predpoklady.
  • Nemôžeme sa vyhrážať ako decko tým, že nažalujeme väčšiemu šéfovi, ktorého otec je ešte väčší šéf a tak cez nich dosiahneme nejaké bu-bu-bu. Ako trápne sa potom tí dvaja musia cítiť? Nejakú minimálnu úctu k starším treba mať.
  • Ak chceme v budúcnosti čosi znamenať v politike, musíme sa naučiť držať hubu. Nie je v minulosti známy žiaden prípad politika, ktorý si púšťal hubu na špacír a potom aj čosi významnejšie dosiahol. Dobrým príkladom je v súčasnosti Peter Pellegrini. V diskusiách natrepal sprostosti o svojom bytíku, ceste lietadlom a ako nepomôže žiadnemu ohrozenému štátu v NATO a už sa naveky doma aj v zahraničí zapísal ako čierna ovca.

A ešte jedna malá poznámka na záver. Ak sa len vyhrážame a nie sme ochotní naozaj splniť svoje vyhrážky, skôr alebo neskôr ťa odhalia a potom si už len na smiech. Napríklad ako zostarnutý Putin, ktorý pokreslil už toľko červených čiar, že si z neho srandu robia aj v Kazachstane a všetkých tých zúfalých stredoázijských republikách, ktoré kedysi rusáci okupovali.

Diktátori v mercedese. Preskočilo im?

20.06.2024

Včera sme s úžasom sledovali video, v ktorom si Putin a Kim vezú svoje zadky v mercedese po akomsi námestí v Severnej Kórei a auto sa snaží obísť zopár balónikov, ktoré vietor fúkol k autu. Vedia tí dvaja, že to auto pochádza zo Západu? Z toho nenávideného Západu, proti ktorému tak vytrvalo bojujú? Oprávnene si musíme položiť otázku, či im už naozaj nepreskočilo? [...]

Prečo stoja mužíci vo fronte na bezcenný dolár?

13.06.2024

Oddnes sa začali mužíci v Rusku húfne stavať do radu pred bankami v nádeji, že si odtiaľ uchmatnú ešte nejaké posledné doláre. A stačilo na to tak málo. Iba sa ich burza a clearingové centrum ocitlo na americkom sankčnom zozname. Konanie mužíkov je nepochopiteľné, pretože takto doslova torpédujú mimoriadne cenný zlatý rubeľ. Okrem toho akosi pozabudli na to, že už od [...]

Lukáš Machala zradil ideu Plochozeme

12.05.2024

Ten chlap zapredal všetko čo je sväté a v relácii Ide o pravdu potvrdil, že Zem je guľatá. Respektíve bol tak dobre vyškolený, že začal splietať aj o geoide a hral sa na mudrca. V snahe zvrátiť celoslovenskú predstavu, že sa jedná o kvalitného blbca, sa pokúsil naučenými vetičkami presvedčiť obyvateľov, že teda akože to nepovedal, ale že si z toho robil parabolu, [...]

Peter Kubina

Policajti Čurilla a Ďurka žiadajú odškodné za väzbu

21.06.2024 14:35

O veci mal súd rozhodovať dnes, podľa medializovaných informácií však pojednávanie odročili na september pre nahlásenú bombu.

cvičenie

Lukašenko provokuje na hraniciach s Poľskom: Bielorusi začali neohlásené cvičenie

21.06.2024 14:34

Cvičenia sa zúčastňujú jednotky operačného velenia, špeciálne sily, raketové vojská, delostrelectvo, letectvo a protivzdušná obrana.

blackout, elektrina, elektricka siet, vedenie,

Balkán sa ponoril do doby kamennej: Pre výpadky elektriny nastal „úplný chaos“

21.06.2024 14:24

Región zápasí s vlnou horúčav, teploty tam presahujú 40 stupňov Celzia.

izrael, gaza, rafah

Izrael zintenzívnil operácie v Rafahu a bombardovanie Pásma Gazy

21.06.2024 13:24, aktualizované: 14:12

Mesto prežíva humanitárnu katastrofu a ľudia kvôli izraelskému bombardovaniu umierajú vo vnútri svojich stanov, povedal starosta.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 151717x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Autor blogu