Založ si blog

Ako nás chce Fico ochrániť pred pieskom zo Sahary?

Posledné dni sa mediálnym priestorom šíria desivé správy. Vraj ten piesok zo Sahary vôbec nie je piesok. Analytici z VŠŽ to svinstvo skúmajú mikroskopmi, magnetmi, lejú na to kyselinu a výsledky sú čoraz horšie. Ani v cigarete nie je toľko svinstva, ako v tomto žltom prachu. A ako sa k tomu stavia Fico? Veľmi ľahostajne.

Je mu to jedno! Čo nás tak nenávidí? / Zdroj: Bing Image Creator

U nás v dedine už ľudia vykúpili alobal, takže si nemôžete ani upiecť kura bez toho, aby neskončilo spálené na uhoľ. Všetci vydesene sledujú správy, ale tam je len Pellegríni, Korčok a Taraba, ktorý rieši svoje chlípne predstavy s Fialovou. O prachu žiadna zmienka. A keď pozriete na autá, sú celé žlté. Keď sa pozriete do diaľky, cítite sa ako v Pekingu na olympiáde. Pozerali sme aj fejsbúk, ale predseda vlády si tam len rieši svoje mindráky z NATO a EU. A popritom vieme, že ten prach sypú na nás z lietadiel. Čo robí predseda vlády, aby eliminoval hrozbu? Nič. Sedí si v bezpečí na tom svojom úrade a zvyšok krajiny je mu ukradnutý. Kto zostrelí tie lietadlá, keď S300 je fuč a Patrioty tiež?

A situácia je čoraz horšia a horšia. U nás v dedine to ľudí mení na sexuálnych predátorov. Starosta otrel šnuptychľom svoje auto, zastrčilo ho do vrecka a o pár hodín pobehoval po dedine ako Rasputin. Teraz je zavretý na obecnom úrade a dožaduje sa, aby sme mu doniesli všetky Pellegríniho noviny. Neviem čo tam s nimi robí, ale farár navrhoval nanosiť tie diablove riadky pod okná a zapáliť to. Teraz je zavretý na fare a cez okno tiež vybľakuje, že mu máme doniesť tie isté noviny. Vyzývam ťa Fico, rob s tým niečo, lebo čoskoro bude neskoro! Tvoj ľud ťa potrebuje!

Tak aj Jasmina Alagič sa rozplakala pre peniaze

11.04.2024

Človek by si myslel, že tento týždeň nás už nič horšie ako vulgarizmy a vyhrážky, prednášané lámavou slovenčinou, od Atillu Végha nepostretne, ale opak je pravdou. Vyplakať sa na Internet prišla aj Jasmina Alagič. Dôvod je rovnaký, prišla vraj kvôli Pellegrinimu o peniaze. V jej prípade to ale boli virtuálne peniaze, pretože žiadnu zmluvu nemala a rakúska firma len [...]

Bojovník Attila Végh sa vyplakal pre 30 strieborných

10.04.2024

Attila Végh je akýsi športovec, ktorý ovláda jedinú vec na svete. Mlátiť iných podobných silákov. Doteraz som si myslel, že to všetko robí z lásky k športu, nenávisti k iným lomidrevám a zadarmo, ale ukázalo sa, že je akosi priveľmi naviazaný na peniaze. A keď mu ich ktosi nedá, tak sa o tom hneď začne vychvaľovať. Alebo vyplakávať? Zdá sa, že je tento bijec silno [...]

Fico sa chystá orabovať rodiny s deťmi

08.04.2024

Už sa nevedel dočkať, aby sa skončili voľby prezidenta a okamžite zaútočil na tých najbezbrannejších. Rozhodol sa zodvihnúť dane na sladené nápoje. Prečo? Pretože to je nápoj, ktorý jeho priaznivci nepijú. Tí pijú borovičku a tak ich dane na sladké nápoje netrápia. Aká podlosť od premiéra. Každý kto má malé deti vie, že deti po vás vyžadujú sladené nápoje. A [...]

Ana Estradová

V konzervatívnom Peru vykonali vôbec prvú eutanáziu. Ana Estradová trpela nevyliečiteľnou chorobou

23.04.2024 15:09

Ana Estradová bola niekoľko rokov pripútaná na lôžko. Súdny spor, v ktorom jej bolo priznané právo podstúpiť eutanáziu, viedla a vyhrala za pomoci ombudsmana pre ľudské práva.

Rudolf Schuster

Rudolf Schuster získal Čestné občianstvo Košického samosprávneho kraja

23.04.2024 15:06

Ide o vôbec prvé udelenie takéhoto ocenenia v histórii kraja.

Britain Clinton

Brusel chce uľahčiť život v Británii aj mladým Slovákom. Použije na nich Londýn dvojaký meter?

23.04.2024 14:00

Európska komisia by rada zmäkčila nepríjemné dopady brexitu na občanov členských štátov EÚ vo veku do 30 rokov. Aký postoj zaujali politici v Londýne?

Reedukačné centrum Bystričany

PS vyzýva na zatvorenie reedukačného centra v Bystričanoch. Dochádzalo tam údajne k sexuálnemu násiliu

23.04.2024 13:36, aktualizované: 14:15

Predstavitelia Progresívneho Slovenska realizovali vlastný prieskum zariadenia, v ktorom podľa ich slov dochádza k porušovaniu pravidiel.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 56
Celková čítanosť: 135832x
Priemerná čítanosť článkov: 2426x

Autor blogu