Založ si blog

Prečo sa malý chlapec ukryl pred Putinom pod perinu?

Putin (alebo jeho dvojník) sa vrhol pred voľbami na masívne vylepšovanie svojho pošramoteného obrazu a tak sme s úžasom sledovali, ako napochodoval do nemocnice, kde to skúšal na malé deti. A akosi u jedného nepochodil a ten sa s ním odmietol baviť. Chlapcovu mamu to tak potešilo, že mu vraj na dva dni zoberie mobil. Nepomohlo ani to a ani trápny Putinov pokus, že sa teda budú spolu baviť cez perinu.

Kto sa v skutočnosti vybral na návštevu do nemocnice? / Zdroj: Bing Image Creator

Organizátori tohoto divadielka asi rátali s tým, že dieťa bude chcieť vidieť najvyššieho a tak do postele neposadili jedného spomedzi tých jeho verných hercov, ktorí obvykle okolo neho hrajú typického obyvateľa danej gubernie. Možno nemali takého malého, alebo možno len nebol poruke žiaden triezvy. Vsadili všetko na malé dieťa a to nespolupracovalo. Ale prečo sa pred veľkým diktátorom to dieťa ukrylo?

Na to existuje hodnoverná odpoveď. Deti vycítia pretvárku a najmä neradi sedia v jednej miestnosti s mŕtvolou. A o Putinovi sme toho za posledné obdobie dosť počuli. Možno je naozaj mŕtvy. Ak si spomeniete na to, že po vojne boli ruskí dôstojníci veľmi aktívni pri prehrabávaní sa pozostalosťou rôznych esesákov, ktorí robili kadejaké pochybné pokusy, zabliká vám kontrolka. Je možné, že sa stretli s nejakou exotickou balzamovacou technikou, ktorú teraz museli použiť na Putina. Balzamovanie ho síce navonok urobí mladým, ale pozorné detské oko to neoklame. Pozrel sa na neho a hneď vedel, že to nad ním nestojí živý človek.

Stupil na mínu a ďalší ruský generál sa stal nebožtíkom

30.11.2023

Ruský generál Vladimír Zavadskij doplatil na svoju hanblivosť a úspešne sa transportoval medzi nebožtíkov. Ako sa to stalo? Generál prišiel medzi svojich vojakov, aby vykonal inšpekciu a tých, čo majú špinavé uši, poslal na mesiac do jamy. Generál rád posielal radových vojakov do jamy, pretože ho neskutočne dráždila ich drzosť, s ktorou komentovali každý bezhlavý [...]

Šimkovičová zákerne bodla do chrbta Kuffu

29.11.2023

Závisť je škaredá vlastnosť a aj keď chápem, že na každom ministerstve môže byť iba jeden estrádny umelec, aj tak to bolo od Šimkovičovej podlé. Za to, že ona nevie poriadne napísať ani list do zahraničia, zatiaľ čo Kuffa triumfoval sólokaprom a pokúsil sa vyhlásiť Krista za kráľa Slovenska, to ešte nie je dôvod, aby chudáka vyhadzovala na dlažbu. No, vlastne to [...]

Ruská armáda dosiahla nový rekord na Dubai Airshow 2023

28.11.2023

Podarilo sa im tam predať presne nula lietadiel a utŕžiť za ne jeden jediný mizerný zlatý rubeľ. Aj to im ho do pokladne vhodili až po tom, ako návštevníci videli tie zúfalé tváre. A ten, čo to tam vhodil bol samotný Lavrov, ktorý sa takto snažil vylepšiť situáciu a keď ho počas jeho zúfalého činu pristihli novinári, prášil odtiaľ ako zajac a zanechával za sebou [...]

PAAS

Muž sa v Bratislave vlámal do parkovacieho automatu a ukradol hotovosť

09.12.2023 15:27

Okolnosti prípadu vyšetruje polícia.

tanker

Tanker s venezuelskou ropou stroskotal v indonézskych vodách

09.12.2023 13:25

Indonézske námorníctvo v sobotu popoludní počas najväčšieho prílivu nasadilo do záchrannej akcie šesť remorkérov.

hmla, doprava

Pre západné Slovensko platia výstrahy pred vetrom a snehovými jazykmi

09.12.2023 12:44

Výstrahy sa týkajú okresov Bratislava, Malacky, Myjava, Senica a Skalica.

Tanky, Ukrajina

Neúspešná ofenzíva? Zvíťazíme, veria stále Ukrajinci

09.12.2023 11:08

Protiofenzíva nebola úspešná. Ukrajinci však stále veria, že budú úspešní v boji proti ruským agresorom. Budú však potrebovať pomoc západných partnerov.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 60454x
Priemerná čítanosť článkov: 2748x

Autor blogu

Kategórie