Založ si blog

Kam sa stratili nanožiletky?

Kedysi boli konšpirátori kreatívnejší a najmä sa snažili svoje vízie vkladať aj do diskusií v normálnych novinách. Dnes však už kapitulovali a ostávajú zalezení len na svojich pochybných stránkach. Žiadne vízie konca sveta, zaplaveného zmutovanými zombíkmi, ktorí mali vznikať po užití vakcíny. Vakcíny, v ktorej mal byť grafén, nanožiletky a kopec ďalších toxických vecí, ktoré mali vytĺcť polku planéty.

Hypotetická apokalypsa sveta plného zombíkov, ktorí chystajú posledné minúty života pre neočkovaných. / Zdroj: Bing Image Creator

Rád som si čítal o tom, ako o dva roky pomrieme, ako nám to skráti život a čo všetko vo vakcíne ponachádzali pochybní vedci, ktorých zvyšná vedecká obec posiela do blázincov. Dnes sme už mali ako zombíci naháňať posledné zvyšky neočkovanej populácie, ktorá by prežívala iba v opevnených mestách. Cintoríny mali byť plné, márnice mali byť plné tých, ktorých už nemal kto odpratať na cintoríny. A vyľudnené mestá sa mali stať útočiskom dravých zvierat, ktoré sa nakŕmili na cintorínoch a prevzali štafetu šialenstva a poľujú na posledné zúfalé skupinky neočkovaných.

Nič z toho sa neudialo. Dovolím si aj upozorniť, že taká Cibulková sa predbehla na vakcínu 10.1.2021. Podľa predpovedí už akosi nadsluhuje. Nemala už aspoň začať kašľať? Nejako tie šialené prognózy vôbec nevyšli, ale je pravda, že by som sa nemal kafrať do kapusty samozvaným expertom – konšpirátorom. Možno sú už vedecky niekde úplne inde a sľubujú svojim čitateľom úplne iné zážitky.

Stupil na mínu a ďalší ruský generál sa stal nebožtíkom

30.11.2023

Ruský generál Vladimír Zavadskij doplatil na svoju hanblivosť a úspešne sa transportoval medzi nebožtíkov. Ako sa to stalo? Generál prišiel medzi svojich vojakov, aby vykonal inšpekciu a tých, čo majú špinavé uši, poslal na mesiac do jamy. Generál rád posielal radových vojakov do jamy, pretože ho neskutočne dráždila ich drzosť, s ktorou komentovali každý bezhlavý [...]

Šimkovičová zákerne bodla do chrbta Kuffu

29.11.2023

Závisť je škaredá vlastnosť a aj keď chápem, že na každom ministerstve môže byť iba jeden estrádny umelec, aj tak to bolo od Šimkovičovej podlé. Za to, že ona nevie poriadne napísať ani list do zahraničia, zatiaľ čo Kuffa triumfoval sólokaprom a pokúsil sa vyhlásiť Krista za kráľa Slovenska, to ešte nie je dôvod, aby chudáka vyhadzovala na dlažbu. No, vlastne to [...]

Ruská armáda dosiahla nový rekord na Dubai Airshow 2023

28.11.2023

Podarilo sa im tam predať presne nula lietadiel a utŕžiť za ne jeden jediný mizerný zlatý rubeľ. Aj to im ho do pokladne vhodili až po tom, ako návštevníci videli tie zúfalé tváre. A ten, čo to tam vhodil bol samotný Lavrov, ktorý sa takto snažil vylepšiť situáciu a keď ho počas jeho zúfalého činu pristihli novinári, prášil odtiaľ ako zajac a zanechával za sebou [...]

tanker

Tanker s venezuelskou ropou stroskotal v indonézskych vodách

09.12.2023 13:25

Indonézske námorníctvo v sobotu popoludní počas najväčšieho prílivu nasadilo do záchrannej akcie šesť remorkérov.

hmla, doprava

Pre západné Slovensko platia výstrahy pred vetrom a snehovými jazykmi

09.12.2023 12:44

Výstrahy sa týkajú okresov Bratislava, Malacky, Myjava, Senica a Skalica.

Tanky, Ukrajina

Neúspešná ofenzíva? Zvíťazíme, veria stále Ukrajinci

09.12.2023 11:08

Protiofenzíva nebola úspešná. Ukrajinci však stále veria, že budú úspešní v boji proti ruským agresorom. Budú však potrebovať pomoc západných partnerov.

Karel Schwarzenberg

V Prahe sa koná pohreb kniežaťa Schwarzenberga. Zúčastňuje sa na ňom aj Čaputová

09.12.2023 10:13, aktualizované: 12:17

Množstvo zahraničných hostí sa zúčastňuje na pohrebe bývalého českého ministra zahraničných vecí, poslanca a senátora Karla Schwarzenberga.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 60441x
Priemerná čítanosť článkov: 2747x

Autor blogu

Kategórie