Založ si blog

Putin a jeho stôl sa chcú zapísať do Guinnessovej knihy rekordov

Putin sa jedného dňa rozhodol, že sa musí presláviť na celom svete. Ale na vylovenie 1000 amfor sa už cítil slabý, zápas s tigricou doteraz cítil v zadku, kam ho drzé zvieratko nakopalo a KGB pod jeho vedením by nikdy neprekonalo Stalinov rekord.

Ale predsa ho osvietilo a dal si vyrobiť ten najväčší stôl na svete. K nemu dal pristavať obrovskú halu, aby sa tá opacha mala kde schovať. A potom sa už len chichúňal, keď za tým stolom sedel a tešil sa, ako jeho okolie odpadne od prekvapenia. Ale potom si spomenul, že je stále v platnosti ten týždňový príkaz na karanténu pre každého, kto by sa na neho chcel z blízkosti päťdesiat metrov pozrieť a tak narýchlo musel príkaz zmeniť na päťdňový.

Za stolom. / Zdroj: Bing Image Creator

Kým čakal na prvého návštevníka, napísal dlhý list priamo do Guinnessovej knihy rekordov a tešil sa na ich reakciu a list, v ktorom mu oznámia, že len on jediný je majiteľom najväčšieho stola na svete. List o dva dni naozaj prišiel a Putin si ho nedočkavo za stolom otvoril. V liste bolo toto:

Drahý Putin.

Teší nás váš záujem o naše služby, ale dovoľujeme si vás upozorniť na fakt, že posledných desať rekordérov a majiteľov najväčších stolov na svete v našej knihe sa volá Putin. Nevidíme zmysel v tom, aby sme do toho zoznamu pridávali ešte jedného.

To naozaj nemáte čo robiť a mrháte našim časom namiesto toho, aby ste urobili niečo užitočné. Skúste sa nad sebou zamyslieť, či namiesto otravovania druhých ľudí nezoberiete do hrsti tú vec, ktorá leží na stole a neskúsite sa zahrať radšej s ňou?

S úctou, team z Guinnessovej knihy rekordov

Putin sa zachmúril. Sedel zhrbený za svojim obrovským stolom a uprel zrak na tú vec na stole. Z diaľky pôsobil ako starec, na ktorého v podsvetí už niekto netrpezlivo čaká. Zamyslene sa za onou vecou načiahol a premýšľal, čo presne mali tí ľudia na mysli.

Stupil na mínu a ďalší ruský generál sa stal nebožtíkom

30.11.2023

Ruský generál Vladimír Zavadskij doplatil na svoju hanblivosť a úspešne sa transportoval medzi nebožtíkov. Ako sa to stalo? Generál prišiel medzi svojich vojakov, aby vykonal inšpekciu a tých, čo majú špinavé uši, poslal na mesiac do jamy. Generál rád posielal radových vojakov do jamy, pretože ho neskutočne dráždila ich drzosť, s ktorou komentovali každý bezhlavý [...]

Šimkovičová zákerne bodla do chrbta Kuffu

29.11.2023

Závisť je škaredá vlastnosť a aj keď chápem, že na každom ministerstve môže byť iba jeden estrádny umelec, aj tak to bolo od Šimkovičovej podlé. Za to, že ona nevie poriadne napísať ani list do zahraničia, zatiaľ čo Kuffa triumfoval sólokaprom a pokúsil sa vyhlásiť Krista za kráľa Slovenska, to ešte nie je dôvod, aby chudáka vyhadzovala na dlažbu. No, vlastne to [...]

Ruská armáda dosiahla nový rekord na Dubai Airshow 2023

28.11.2023

Podarilo sa im tam predať presne nula lietadiel a utŕžiť za ne jeden jediný mizerný zlatý rubeľ. Aj to im ho do pokladne vhodili až po tom, ako návštevníci videli tie zúfalé tváre. A ten, čo to tam vhodil bol samotný Lavrov, ktorý sa takto snažil vylepšiť situáciu a keď ho počas jeho zúfalého činu pristihli novinári, prášil odtiaľ ako zajac a zanechával za sebou [...]

PAAS

Muž sa v Bratislave vlámal do parkovacieho automatu a ukradol hotovosť

09.12.2023 15:27

Okolnosti prípadu vyšetruje polícia.

tanker

Tanker s venezuelskou ropou stroskotal v indonézskych vodách

09.12.2023 13:25

Indonézske námorníctvo v sobotu popoludní počas najväčšieho prílivu nasadilo do záchrannej akcie šesť remorkérov.

hmla, doprava

Pre západné Slovensko platia výstrahy pred vetrom a snehovými jazykmi

09.12.2023 12:44

Výstrahy sa týkajú okresov Bratislava, Malacky, Myjava, Senica a Skalica.

Tanky, Ukrajina

Neúspešná ofenzíva? Zvíťazíme, veria stále Ukrajinci

09.12.2023 11:08

Protiofenzíva nebola úspešná. Ukrajinci však stále veria, že budú úspešní v boji proti ruským agresorom. Budú však potrebovať pomoc západných partnerov.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 60452x
Priemerná čítanosť článkov: 2748x

Autor blogu

Kategórie