Založ si blog

Rozzúrený Trump dostal ďalšiu pokutu za urážlivé reči

Bolo jasné, že sa neudrží na uzde a bude robiť to, čo mu súd zakázal. Mal hlúpe poznámky o ďalšom súdnom úradníkovi a tak to sudca ocenil novou pokutou, teraz už na 10 000 dolárov. Zhrňme si jeho pokuty za posledné dni:

Tretiu pokutu už asi nedostane, sudca mu už za ďalšie prehrešky prisľúbil basu. Asi len domácu, ale aj to sa ráta. Je vidno, že je Trump nervózny, keď sa jeho bývalí komplici priznávajú ako na bežiacom páse a tak chrlí nenávisť všade naokolo. Prípadov je veľa, začína v tom byť trošku zmätok, ale tieto pokuty dostáva za súdny proces s podvodmi pri oceňovaní nehnuteľností, kde už v podstate čaká len na výsledok, že koľko za to vyfasuje.

Zúrivosť v očiach, strach v trenkách. / Zdroj: Bing Image Creator

Jeho komplici sa priznávajú v inom súdnom procese, kde sa riešia tie jeho hlasy voličov, ktorých mu mali komplici vyčarovať. Čo je ešte vážnejší zločin, ako jeho podvody s nehnuteľnosťami. V tomto prípade sa mu za posledných pár dní priznali títo:

Čím viac priznaných, tým väčšia zúrivosť v Trumpových očiach. Hľadá, na koho by to hodil, ale jeho komplici sa snažia z toho vycúvať s nízkymi trestami a prísľubom prezradiť všetko, čo vedia o hlavnom organizátorovi. Už sa mu to kráti a po Vianociach zistí, ako sa žije vo väzenskej cele.

Stupil na mínu a ďalší ruský generál sa stal nebožtíkom

30.11.2023

Ruský generál Vladimír Zavadskij doplatil na svoju hanblivosť a úspešne sa transportoval medzi nebožtíkov. Ako sa to stalo? Generál prišiel medzi svojich vojakov, aby vykonal inšpekciu a tých, čo majú špinavé uši, poslal na mesiac do jamy. Generál rád posielal radových vojakov do jamy, pretože ho neskutočne dráždila ich drzosť, s ktorou komentovali každý bezhlavý [...]

Šimkovičová zákerne bodla do chrbta Kuffu

29.11.2023

Závisť je škaredá vlastnosť a aj keď chápem, že na každom ministerstve môže byť iba jeden estrádny umelec, aj tak to bolo od Šimkovičovej podlé. Za to, že ona nevie poriadne napísať ani list do zahraničia, zatiaľ čo Kuffa triumfoval sólokaprom a pokúsil sa vyhlásiť Krista za kráľa Slovenska, to ešte nie je dôvod, aby chudáka vyhadzovala na dlažbu. No, vlastne to [...]

Ruská armáda dosiahla nový rekord na Dubai Airshow 2023

28.11.2023

Podarilo sa im tam predať presne nula lietadiel a utŕžiť za ne jeden jediný mizerný zlatý rubeľ. Aj to im ho do pokladne vhodili až po tom, ako návštevníci videli tie zúfalé tváre. A ten, čo to tam vhodil bol samotný Lavrov, ktorý sa takto snažil vylepšiť situáciu a keď ho počas jeho zúfalého činu pristihli novinári, prášil odtiaľ ako zajac a zanechával za sebou [...]

PAAS

Muž sa v Bratislave vlámal do parkovacieho automatu a ukradol hotovosť

09.12.2023 15:27

Okolnosti prípadu vyšetruje polícia.

tanker

Tanker s venezuelskou ropou stroskotal v indonézskych vodách

09.12.2023 13:25

Indonézske námorníctvo v sobotu popoludní počas najväčšieho prílivu nasadilo do záchrannej akcie šesť remorkérov.

hmla, doprava

Pre západné Slovensko platia výstrahy pred vetrom a snehovými jazykmi

09.12.2023 12:44

Výstrahy sa týkajú okresov Bratislava, Malacky, Myjava, Senica a Skalica.

Tanky, Ukrajina

Neúspešná ofenzíva? Zvíťazíme, veria stále Ukrajinci

09.12.2023 11:08

Protiofenzíva nebola úspešná. Ukrajinci však stále veria, že budú úspešní v boji proti ruským agresorom. Budú však potrebovať pomoc západných partnerov.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 22
Celková čítanosť: 60457x
Priemerná čítanosť článkov: 2748x

Autor blogu

Kategórie