Založ si blog

Ako Putinovi predstavili nový supertank T-34-2023

Rok 2023. V Sovietskom zväze, niekedy nesprávne nazývanom Rusko, sa v tajnom vojenskom výskumnom ústave konajú intenzívne práce na vývoji nového tanku. V tejto dobe sú všetky západné tanky poháňané benzínovými alebo naftovými motormi, ktoré sú však náchylné na zapálenie a majú obmedzený dojazd. A západ tej nafty už veľa mať nebude. V zime roku 2022 dostali riadnu príučku, keď z nedostatku nafty a jedla doma hltali svojich škrečkov. Konštruktéri sovietskeho tanku T-34-2023 sa rozhodli použiť parný stroj. Parný stroj má oproti benzínovému motoru niekoľko výhod: je odolnejší, má väčší dojazd a je menej náchylný na poruchy.

T-34-2023 v plnej paráde. Dymiace monštrum útočí na nepriateľa! / Foto: Bing Image Creator

Parný stroj T-34-2023 je revolučným vynálezom. Je to najvýkonnejší parný stroj na svete. Má výkon 1000 koní, čo je oveľa viac ako stroje Newcomenovho typu. Parný stroj T-34-2023 je tiež veľmi kompaktný, vývojári sa vpratali do 80 ton, čo umožňuje tanku byť ľahší a obratnejší.

Ruská armáda je z nového tanku nadšená. Tank T-34-2023 je oveľa výkonnejší ako akékoľvek iné tanky na svete. Ruská armáda ho bude používať na boj proti nepriateľským jednotkám na východnom fronte. Tank T-34-2023 bude mať obrovské úspechy. Pomôže sovietskej armáde odraziť nepriateľskú inváziu a postupovať dopredu. Okrem toho, dym z komína tank neustále maskuje pred očami nepriateľa. Neviete si predstaviť to zdesenie, keď sa na nich vyrúti stovka dymiacich opách a zaženie ich naspäť na dekadentný západ.

Ruský prezident je hrdý na svojich geniálnych konštruktérov. Ponúka im za odmenu ročnú dovolenku na Sibíri. Konštruktéri sú prekvapení, ale ponuku s radosťou prijímajú. Na Sibíri v gulagu sa môžu kochať nádhernou prírodou a oddýchnuť si od náročnej práce.

Školáci z Murmanska zložili pieseň o tanku T-34-2023 a tá sa rýchlo šíri po celej krajine. Pieseň chváli výkon tanku a jeho úlohu v boji proti nepriateľovi. Pieseň sa stáva populárnou aj medzi nemeckými a poľskými žoldniermi, ktorí ju často počujú z rádií sovietskych vojakov.

Putin daroval Kimovi rukavicu zo skafandra

14.09.2023

Bolo stále záhadou, prečo sa tí dvaja chceli stretnúť a prečo si nemohli len zavolať. A dnes sa ukázalo, že sa naozaj potrebovali stretnúť, lebo ako najlepší kamaráti sa chceli nielen vystískať, ale aj obdarovať. Lenže sa nejako nerozumeli a obaja si navzájom darovali pušky. Keďže to vyzeralo blbo, ako keď sa na recepcii stretnú dve ženy v rovnakých šatoch, Putin [...]

Matovič s Kaliňakom majú právo rozmlátiť si navzájom ciferník

13.09.2023

Dnešné nudné dopoludnie nám spestrili dvaja zúriví kohúti, ktorí sa na seba vrhli. Najprv padali obvinenia, neskôr nadávky a na záver sa objavili kopance a údery päsťou. Celkom pekne sa to začalo, a keď boli v najlepšom, polícia ich zastavila. Ale prečo? Pár krvavých šrámov by žiadnemu z nich neublížilo. Aký je to rozdiel voči mušketierskym časom, kedy mali ľudia [...]

O ruskom cárovi, ktorý chcel preskočiť Lamanšský prieliv

11.09.2023

Raz dávno, ale nie až tak dávno, žil ruský cár, ktorý sa volal Vladimír. Bol to veľmi odvážny a ambiciózny človek a vždy sa snažil prekonávať výzvy. Jedného dňa videl film o Louisovi Blériotovi a rozhodol sa preskočiť Lamanšský kanál. Vedel, že to bude veľmi ťažké, ale bol presvedčený, že to dokáže. Jeho verní na neho hľadeli s pochybnosťami, ale netrúfali [...]

vojna na Ukrajine, Kyjev, kadeti

ONLINE: Šéf NATO verí, že Slovensko bude pomáhať Kyjevu bez ohľadu na výsledky volieb

30.09.2023 05:30

Výsledky volieb na Slovensku podľa Jensa Stoltenberga nezmenia podporu Ukrajine a Kyjev s Varšavou tiež zvládnu urovnať svoje spory.

New Jersey, voda, dažde, USA, počasie

New York po mohutnom daždi zaplavila voda

30.09.2023 02:41

Silný dážď spôsobil v New Yorku záplavy, ktoré v piatok čiastočne obmedzili prevádzku metra a tamojších letísk.

Russia Sobchak

Kremeľ hľadá pre Putina do volieb liberálneho sparing partnera

30.09.2023 02:00

Do ruských prezidentských volieb zostáva ešte pol roka, v Kremli ale už riešia, kto by mal "robiť krovie" pri znovuzvolení Vladimira Putina na ďalších šesť rokov.

Mr. Freeze

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 28747x
Priemerná čítanosť článkov: 5749x

Autor blogu

Kategórie

Archív