Založ si blog

Matovič s Kaliňakom majú právo rozmlátiť si navzájom ciferník

Dnešné nudné dopoludnie nám spestrili dvaja zúriví kohúti, ktorí sa na seba vrhli. Najprv padali obvinenia, neskôr nadávky a na záver sa objavili kopance a údery päsťou. Celkom pekne sa to začalo, a keď boli v najlepšom, polícia ich zastavila. Ale prečo? Pár krvavých šrámov by žiadnemu z nich neublížilo.

Matovič s Kaliňákom si vysvetľujú, kto je väčší gauner. / Foto: Bing Image Creator

Aký je to rozdiel voči mušketierskym časom, kedy mali ľudia istotu, že to bude mať nadránom dohru v neďalekom lesíku, kam obaja aktéri, potúžení alkoholom, prídu a skrížia svoje kordy a budú sa ťať hlava-nehlava, kým jeden z nich neklesne k zemi.

V dvadsiatom prvom storočí už nežiadame, aby nevyhnutne klesli k zemi, ale politici by mali mať právo, aby soft formu tohto súboja mohli absolvovať. Pochopiteľne pod dohľadom kamier a za jasne definovaných podmienok. Čiže bez hryzenia (to robia len zvieratá), ale prečo im napríklad nedať na ruky povrazy, tie omočiť v lepidle a potom nech si takto pripravené zbrane vylepšia v mise s nasypanou kukuricou na pukance a môžu sa pustiť do seba.

Emócie by pekne vypustili, uľavilo by sa im a keď by sa skľudnili, mohli by si padnúť do náruče a zo zvyšku kukurice narobiť pukance.

Putin daroval Kimovi rukavicu zo skafandra

14.09.2023

Bolo stále záhadou, prečo sa tí dvaja chceli stretnúť a prečo si nemohli len zavolať. A dnes sa ukázalo, že sa naozaj potrebovali stretnúť, lebo ako najlepší kamaráti sa chceli nielen vystískať, ale aj obdarovať. Lenže sa nejako nerozumeli a obaja si navzájom darovali pušky. Keďže to vyzeralo blbo, ako keď sa na recepcii stretnú dve ženy v rovnakých šatoch, Putin [...]

Ako Putinovi predstavili nový supertank T-34-2023

12.09.2023

Rok 2023. V Sovietskom zväze, niekedy nesprávne nazývanom Rusko, sa v tajnom vojenskom výskumnom ústave konajú intenzívne práce na vývoji nového tanku. V tejto dobe sú všetky západné tanky poháňané benzínovými alebo naftovými motormi, ktoré sú však náchylné na zapálenie a majú obmedzený dojazd. A západ tej nafty už veľa mať nebude. V zime roku 2022 dostali riadnu [...]

O ruskom cárovi, ktorý chcel preskočiť Lamanšský prieliv

11.09.2023

Raz dávno, ale nie až tak dávno, žil ruský cár, ktorý sa volal Vladimír. Bol to veľmi odvážny a ambiciózny človek a vždy sa snažil prekonávať výzvy. Jedného dňa videl film o Louisovi Blériotovi a rozhodol sa preskočiť Lamanšský kanál. Vedel, že to bude veľmi ťažké, ale bol presvedčený, že to dokáže. Jeho verní na neho hľadeli s pochybnosťami, ale netrúfali [...]

New Jersey, voda, dažde, USA, počasie

New York po mohutnom daždi zaplavila voda

30.09.2023 02:41

Silný dážď spôsobil v New Yorku záplavy, ktoré v piatok čiastočne obmedzili prevádzku metra a tamojších letísk.

Russia Sobchak

Kremeľ hľadá pre Putina do volieb liberálneho sparing partnera

30.09.2023 02:00

Do ruských prezidentských volieb zostáva ešte pol roka, v Kremli ale už riešia, kto by mal "robiť krovie" pri znovuzvolení Vladimira Putina na ďalších šesť rokov.

zmenpoistovnu, pr, nepouzivat

POZOR! Posledná šanca zmeniť poisťovňu je DNES: Ktorá zdravotná poisťovňa vás poteší najviac?

30.09.2023 00:00

Pripravili sme si preto základné porovnanie dvoch súkromných zdravotných poisťovní, ktoré sa najviac bijú, kto ponúkne najlepšie benefity.

dodavka, čr, migranti

Bieloruský prevádzač natlačil do dodávky 33 migrantov, v ČR mu hrozí 8 rokov

29.09.2023 23:01

Občan Bieloruska prevážal namiesto paliet s tovarom v uzavretom nákladovom priestore dodávky ľudí.

Mr. Freeze

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 28741x
Priemerná čítanosť článkov: 5748x

Autor blogu

Kategórie

Archív