Založ si blog

Kedy začne Kaliňák vyhadzovať prvých darmožráčov?

V tejto chvíli je Kaliňák jednoznačne vládcom Slovenska a užíva si mediálnu pozornosť. Pozornému oku neunikne, že starostlivo odstrihol všetkých ostatných hlupákov, ktorí sa chceli priživiť na Ficovom postrelení a po týždni každého z nich poslal na svoje miesto. Ostal len jediný vládca, ktorý starostlivo vybranými slovami popisoval, ako sa Fico ťažko alebo zázračne uzdravuje.

Máme nového vládcu. / Zdroj: Bing Image Cretaor

Keďže odvtedy Fico len raz vystúpil so svojim prejavom, v ktorom si zanadával na opozíciu, prikloňme sa k názoru, že sa naozaj uzdravuje ťažko a že ho teda aspoň neoficiálne Kaliňák úplne nahradil. A to nás privádza ku podivným poradcom, ktorých si Fico v tomto volebnom období nazvláčal do vlády. Úprimne povedané, boli sme z predchádzajúceho obdobia zvyknutí na vyššiu kvalitu. Aká je to kvalifikácia na poradcu, keď niekto zhltne na obed päť šnicľov? Žiadna. Taký Eduard Chmelár to síce zvládne, ale okrem toho už prevažujú len samé negatíva.

Kaliňák v živote nepovedal škaredé slová na Američanov, zatiaľ čo Chmelár jasne trčí z ruského zadku. To Kaliňákovi nevadí, že ho kritizuje na každom kroku? Jeho americké motorky, hodinky, jeho obliekanie, jeho životný štýl. Kaliňák dobre vie, že kradnúť po rusky je trošku málo. Naozajstný biznis sa robí s bohatými, nie s ruskými žobrákmi. Niekomu možno stačí ruský judášsky groš, ale to je len almužna pre tých, čo sú naň odkázaní. Toho by mal vyhodiť ako prvého. Na Infovojnu môže tie svoje sprostosti písať aj zadarmo.

Nie, päť šnicľov na obed nie je kvalifikácia na poradcu. / Zdroj: Bing Image Creator

Spomenul som, že sme boli u Fica zvyknutí na vyššiu kvalitu. Napríklad taká Mária Trošková. U nej človek na prvý pohľad vedel, že je o triedu pred tými druhými. Dobre vyzerala a bola aj múdra a kým Ficovi radila, nezvykol robiť sprostosti. Ale potom mu to Covid poriadne domotal v hlave a odvtedy to s nim ide dolu vodou. Obklopil sa hlupákmi a konšpirátormi, ktorí mu na všetko prikývnu, hlavne že dostanú svojich 30 strieborných. Kvalita sa vytratila. Úprimne, kto z vás by si dal radiť od Troškovej a kto od Chmelára? Jednoznačný výsledok, však? Kvalitu nahradila obezita. Múdrosť nahradilo pochlebovanie. Kaliňák by mal pochopiť, čo treba robiť.

Keď jeden ruský vojak zastrelí druhého

24.06.2024

Na Internete po tieto dni koluje video, na ktorom vidíme troch ruských vojakov. Prvý ujde, druhého zraní dron a tretí druhého zastrelí a pokračuje v prechádzke, akoby sa nič nestalo. Prečo toho tretieho niektorí ľudia obhajujú ako milosrdného samaritána? Obhajoba ruského zločinca má rôzne stupne absurdnosti. Dozvedeli sme sa, že vraj si to ten zranený sám vypýtal. [...]

Diktátori v mercedese. Preskočilo im?

20.06.2024

Včera sme s úžasom sledovali video, v ktorom si Putin a Kim vezú svoje zadky v mercedese po akomsi námestí v Severnej Kórei a auto sa snaží obísť zopár balónikov, ktoré vietor fúkol k autu. Vedia tí dvaja, že to auto pochádza zo Západu? Z toho nenávideného Západu, proti ktorému tak vytrvalo bojujú? Oprávnene si musíme položiť otázku, či im už naozaj nepreskočilo? [...]

Prečo stoja mužíci vo fronte na bezcenný dolár?

13.06.2024

Oddnes sa začali mužíci v Rusku húfne stavať do radu pred bankami v nádeji, že si odtiaľ uchmatnú ešte nejaké posledné doláre. A stačilo na to tak málo. Iba sa ich burza a clearingové centrum ocitlo na americkom sankčnom zozname. Konanie mužíkov je nepochopiteľné, pretože takto doslova torpédujú mimoriadne cenný zlatý rubeľ. Okrem toho akosi pozabudli na to, že už od [...]

nepál

V Nepále strhol zosuv pôdy do rieky dva autobusy, nezvestných 60 ľudí

12.07.2024 11:17

Záchranárom sa ešte nepodarilo nájsť ani vraky autobusov, ktoré sa potopili, najskôr ich odniesla rieka Trišuli.

David Lindtner

Rezort spravodlivosti sa ospravedlnil Ficovmu poradcovi za jeho väzobné stíhanie

12.07.2024 10:52

Bývalý sudca Lindtner bol stíhaný od konca októbra 2020 do mája 2021 pre obvinenie v korupčnej kauze Víchrica.

monkova

Tragédia bola otázkou času. Svedok z Monkovej doliny naznačil možné príčiny nešťastia

12.07.2024 10:36, aktualizované: 10:50

Po nešťastí v Monkovej Doline v Belianskych Tatrách prehovoril svedok, ktorý ako prvý zverejnil na sociálnych sieťach video zo zničenej turistickej lokality.

počasie leto teplo bratislava

Teploty môžu na juhu počas piatka dosiahnuť až 37 stupňov. Hrozia aj búrky a povodne

12.07.2024 10:32

V obci Lúčky v okrese Ružomberok platí druhý stupeň povodňovej aktivity.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 159738x
Priemerná čítanosť článkov: 2496x

Autor blogu