Založ si blog

Keď jeden ruský vojak zastrelí druhého

Na Internete po tieto dni koluje video, na ktorom vidíme troch ruských vojakov. Prvý ujde, druhého zraní dron a tretí druhého zastrelí a pokračuje v prechádzke, akoby sa nič nestalo. Prečo toho tretieho niektorí ľudia obhajujú ako milosrdného samaritána?

Toto má byť ruská verzia milosrdného samaritána? / Zdroj: Bing Image Creator

Obhajoba ruského zločinca má rôzne stupne absurdnosti. Dozvedeli sme sa, že vraj si to ten zranený sám vypýtal. Dozvedeli sme sa, že to vraj bola milosrdná rana z milosti. Dozvedeli sme sa, že to vraj v minulosti iné národy robili úplne bežne, takže ani toto vraj nie je iné. Dozvedeli sme sa ešte množstvo ďalších za vlasy pritiahnutých somarín, ktoré majú obhájiť konanie toho ľudského prasaťa.

Ale priatelia, na videu je iba jedno pozitívum. To, že ten tretí toho druhého po zastrelení neprešacoval, či pri sebe nemá nejaké peniaze alebo cigarety. Žiadna iná vznešená myšlienka ruskej verzie eutanázie tam nie je. Ovšem, nemôžeme vedieť, či sa ho o tristo metrov ďalej nechystal zastreliť od chrbta, lebo tam by mu už došli cigarety.

Drahí obhajcovia ruskej verzie milosrdenstva, takto milosrdenstvo vôbec nevyzerá. To by sme tam museli vidieť aspoň minimálnu snahu zistiť, ako vážne je zranený, či sa nedá privolať pomoc, či náhodou aj ten prvý by nepribehol a nepomohol s odnesením do prvotriednej ruskej poľnej nemocnice, kde by mu mohli zachrániť život. Takto nejako by to urobili všetky iné národy na planéte. Ešte aj zvieratko by sa priplazilo k zranenému a skúsilo by ňufákom, či nie je nejaká šanca na záchranu, až potom by si z neho odhryzlo. Iba ruské zvieratko za pochodu odstrelí svojho kamaráta a pokračuje v ničím nerušenej ceste vpred, za vidinou ľahko zarobených zlatých rublíkov vo vrecku.

Kedy začne Kaliňák vyhadzovať prvých darmožráčov?

29.06.2024

V tejto chvíli je Kaliňák jednoznačne vládcom Slovenska a užíva si mediálnu pozornosť. Pozornému oku neunikne, že starostlivo odstrihol všetkých ostatných hlupákov, ktorí sa chceli priživiť na Ficovom postrelení a po týždni každého z nich poslal na svoje miesto. Ostal len jediný vládca, ktorý starostlivo vybranými slovami popisoval, ako sa Fico ťažko alebo zázračne [...]

Diktátori v mercedese. Preskočilo im?

20.06.2024

Včera sme s úžasom sledovali video, v ktorom si Putin a Kim vezú svoje zadky v mercedese po akomsi námestí v Severnej Kórei a auto sa snaží obísť zopár balónikov, ktoré vietor fúkol k autu. Vedia tí dvaja, že to auto pochádza zo Západu? Z toho nenávideného Západu, proti ktorému tak vytrvalo bojujú? Oprávnene si musíme položiť otázku, či im už naozaj nepreskočilo? [...]

Prečo stoja mužíci vo fronte na bezcenný dolár?

13.06.2024

Oddnes sa začali mužíci v Rusku húfne stavať do radu pred bankami v nádeji, že si odtiaľ uchmatnú ešte nejaké posledné doláre. A stačilo na to tak málo. Iba sa ich burza a clearingové centrum ocitlo na americkom sankčnom zozname. Konanie mužíkov je nepochopiteľné, pretože takto doslova torpédujú mimoriadne cenný zlatý rubeľ. Okrem toho akosi pozabudli na to, že už od [...]

vrtuľník, helikoptéra

Inšpekcia životného prostredia naďalej preveruje pád vrtuľníka pri chate pod Rysmi

12.07.2024 13:57

K nehode došlo na konci mája. Prelet vrtuľníka nad chráneným územím vopred nikto neoznámil Správe TANAP-u.

monkova

Taraba z tragédie v Monkovej doline obvinil Sólymosa a lykožrúta. PS: Túžbu ťažiť v parkoch už ani neskrývajú

12.07.2024 13:49

Vedenie ministerstva začalo podľa My sme les tragédiu zneužívať na obhajovanie ťažby v chránených územiach.

Strečno doprava

Vodiči pozor. Problémová cesta popod Strečno bude sedem víkendov uzatvorená

12.07.2024 13:29

Práce pri sanácii svahu na kritickom úseku cesty I/18 medzi Strečnom a Dubnou Skalou si vyžiadajú aj víkendové úplné dopravné obmedzenia.

nehoda tragická

Pri Trnave skončilo auto v priehrade, vodič zahynul. Ďalší zomrel po náraze do podjazdu

12.07.2024 13:13

Medzi obcami Spišský Štvrtok a Hrabušice zahynul 64-ročný vodič.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 159748x
Priemerná čítanosť článkov: 2496x

Autor blogu