Založ si blog

Ruská armáda dosiahla nový rekord na Dubai Airshow 2023

Podarilo sa im tam predať presne nula lietadiel a utŕžiť za ne jeden jediný mizerný zlatý rubeľ. Aj to im ho do pokladne vhodili až po tom, ako návštevníci videli tie zúfalé tváre. A ten, čo to tam vhodil bol samotný Lavrov, ktorý sa takto snažil vylepšiť situáciu a keď ho počas jeho zúfalého činu pristihli novinári, prášil odtiaľ ako zajac a zanechával za sebou maskovaciu pachovú stopu kvalitného denaturáku.

Prázdna ruská kasa. / Zdroj: Bing Image Creator

A niet sa čo čudovať. Ruské lietadlá sú preslávené svojou nekvalitou, na Ukrajine padajú ako hnilé hrušky a odborníci ich obvykle volajú lietajúca truhla. S takouto reklamou nemôžu čakať, že tam zrazu príde nejaký africký diktátor a povie: „Chalani, zabaľte mi ich päťdesiat.“ Ani africkí diktátori nie sú mechom udretí a keď vidia, že sa im snažia predať len hrdzu, natretú farbou, otočia sa k susednému stánku, kde si prinajhoršom kúpia zopár F-16.

Rusko predáva svoje vraky ako najmodernejšie lietadlá na svete. / Zdroj: Bing Image Creator

Ono tí diktátori by sa možno aj s hrdzou zmierili, ale keď vidia, že rusi sú aj tých papierovo supervýkonných lietadiel schopní vyrobiť len zopár, samozrejme že neveria rozprávke Zaplať a potom ho možno jedného dňa dostaneš.

Ruské letectvo je v troskách a dnes si len blázon kúpi ruské lietadlo, keď vidí, že na Ukrajine totálne pohoreli a nie sú schopné proti armáde lietajúcich dronov predviesť nad frontou čokoľvek iné, než len horiacu vývrtku potupnej smrti.

Prezidentskí kandidáti sa poškriepili kvôli pipke

29.02.2024

Prezidentské voľby by neboli prezidentskými voľbami, keby sa niektorí kandidáti medzi sebou nepoškriepili. Čakali by ste kadejaké vznešené národné témy, zmierenie, zlepšenie situácie ľudí, ale to týchto dvoch nezaujalo. Namiesto toho si navzájom závidia svoje pipky. Tí dvaja sú Matovič a Danko a ich súboj sa odohral v parlamente. Pôvodne sa to začalo pri Dankovom [...]

Ruské Ropuchy dnes už nič nevydržia

15.02.2024

Ruské námorníctvo už radšej nejakú obranu pred nepriateľom ani nepredstiera a servíruje svoje lode jednu za druhou ako potravu pre námorné drony. Netušia, kde v mori stretnú dron a keď ho stretnú, výsledkom je chaotická streľba, nasledovaná postupnými útokmi dronov. Loď sa zmieta v posledných kŕčoch a jedna explózia za druhou z nej robia plávajúcu deravú konzervu. [...]

Fico zachraňuje nočného vlka

25.01.2024

Fico navštívil Nemecko a jeho hlavnou témou bola záchrana nášho nočného vlka. Náš nočný vlk, to je taká zvláštna rasa, lebo prekvapujúco jazdí na motorke, organizuje kontras, úplnou náhodou sa stretol s Putinom a nevie pochopiť, prečo sa ocitol na sankčnom zozname napriek tomu, že mu to už párkrát oplieskali o hlavu. V správach sa mi nepodarilo nájsť, čo ešte iného [...]

Pellegrini, Fico, Danko

Danko: Parlament bude kvôli voľbám mŕtvy, pretože Pellegrini o to požiadal Fica

29.02.2024 23:39

Danko aj Naď kritizujú, že najbližšia riadna schôdza NR SR má byť až v polovici apríla.

Grasalkovičov Prezidentský palác

Pellegrini sa v druhom kole volieb môže spoľahnúť na Harabina, hlas by mu dalo vyše 60 percent jeho voličov

29.02.2024 22:50

Agentúra zisťovala, koho by voliči neúspešných kandidátov volili v druhom kole prezidentských volieb.

Vladimir Putin

Kremľu sa míňajú rezervy, Putin oznámil zvýšenie daní pre občanov a firmy

29.02.2024 20:00

Putin neuviedol, aká bude po novom výška dane pre lepšie zarábajúcich občanov.

fico, susko

Lipšicova prokuratúra končí. Podľa odborníkov to nie je definitívne, Fico hovorí o splnení misie

29.02.2024 18:40, aktualizované: 20:25

Nečakaná zhoda. Vládna koalícia považuje rozhodnutie ÚS za úspech, rovnako aj prezidentka a opozícia.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 105379x
Priemerná čítanosť článkov: 2509x

Autor blogu