Založ si blog

Má Ramzan Kadyrov nekrózu pankraesu z nekontrolovaného pitia?

Ak nepoznáte Kadyrova, tak je to bradatý mužík, ktorý presne zodpovedá popisu Róberta Fica o vraždiacich Slovanoch na Ukrajine. Za posledné dva roky sa predviedol v stovkách videí, ktoré údajne točil priamo v prednej línii, ale obvykle sa ukázalo, že to bolo stovky kilometrov v bezpečí. V tých videách bol raz tučný, raz chudý, raz opuchnutý, inokedy opuchnutý ešte viac. Teraz už je známa príčina jeho chameleónskych premien a tou je nekróza pankreasu.

Typický Ficov Slovan. / Zdroj: Bing Image Creator

Je zaujímavé pohľadať si v odbornej literatúre, čo túto chorobu spôsobuje. Jedna z prvých príčin možného vzniku je pitie alkoholu. O Kadyrovovi sa vie, že je to moslim z Čečenska. Za Slovana ho z nepochopiteľných príčin pokladá len Fico, ale jeho diagnózu dnes neriešime.

Ako moslim by teoreticky nemal piť nič iné, než kobylie mlieko a čaj. Ale z čaju by to nemal. Takže ostáva len to pitie a keď prihliadneme na to, že dotyčný je hrdým občanom Ruska, je to viac než jasné. Ten chlap proste pije prvú ligu a zjavne drží krok s Medvedevom, Zacharovovou a Gerasimovom, teda ak je ten náčelník generálneho štábu stále medzi živými. No, že drží krok, to som už asi prehnal. V jeho stave bude trefnejšie napísať, že už drží len malý krôčik s nimi.

Poďme si teraz popísať, aká veselá budúcnosť ho s touto chorobou čaká. Ako alkoholik s tým sám od seba neprestane a pomaličky začne pripomínať svojim výzorom aj vystupovaním napríklad Zemana. Bude čoraz viac bľabotať, celému svetu bude odovzdávať nejaké záhadné posolstvo svojej vyšinutej mysle a zatiaľ čo sa budú všetci okolo neho čudovať, ako je schopný ešte stále žiť, bude sa jeho telo rozpadať. V jeho prípade je pankreas neopraviteľný a tak bude trpieť za nepredstaviteľných bolestí. Ako moslim si možno myslí, že v nebi ho čakajú nejaké prítulné dievčatá, možno aj nejaké zaujímavé domáce zvieratá a že to za tú bolesť stojí, ale vy viete, že dospelý človek by nemal veriť rozprávkam.

A potom sa bude možno plaziť v amoku po zemi pri nohách svojich verných a žobrať o to, aby ho už niekto zabil a možno sa mu to splní rýchlejšie, ako si myslí. V týchto orientálnych komunitách je úplne bežné, že mu guľku hlavou preženie jeho najbližší, zasadne na uprázdnený trón a bude naoko oplakávať svojho veľkého predka. A Veľké spojené čečenské liehovary skrachujú, lebo odrazu ich produkciu nebude mať kto vypiť.

Lukáš Machala zradil ideu Plochozeme

12.05.2024

Ten chlap zapredal všetko čo je sväté a v relácii Ide o pravdu potvrdil, že Zem je guľatá. Respektíve bol tak dobre vyškolený, že začal splietať aj o geoide a hral sa na mudrca. V snahe zvrátiť celoslovenskú predstavu, že sa jedná o kvalitného blbca, sa pokúsil naučenými vetičkami presvedčiť obyvateľov, že teda akože to nepovedal, ale že si z toho robil parabolu, [...]

Pošleme zbrane do Azerbajdžanu aby tam mohol zavládnuť mier

10.05.2024

S touto zaujímavou myšlienkou prišli Robert Fico a jeho verný kamarát Robert Kaliňák. Boli navštíviť minidiktátora Alijeva a keďže ich srdiečka boli nasiaknuté myšlienkami o mieri, ponúkli mu pomoc. Poviete si, že čo je to za kravinu, keď na Ukrajinu nechceli posielať zbrane, aby neeskalovali vojnu, ale to je tým, že ste za mladi neboli dostatočne vystavení komunistickej [...]

Prepadol by Lukáš Machala cez okraj Plochozeme?

01.05.2024

SNS pokračuje v dobre rozbehnutom trende a nasadzuje do boja jedného blázna za druhým. Doteraz sa zdalo, že s nasadenými odborníkmi z Vysokej školy humoristického života, sa už nemajú kam ďalej posunúť. Zdalo sa, že dosiahli životnú métu dokonalosti. Ale je dobré, že nespia na vavrínoch a tak mohli do boja nasadiť novú posilu. Lukáš Machala je odborník na Plochozem a s [...]

nehoda, D1, hasiči

Pohreb hasičov, ktorí zahynuli na D1, bude budúci týždeň. Vláda schválila pozostalým po 50-tisíc eur

30.05.2024 17:20

Vyšetrovateľ v prípade obvinil 40-ročného vodiča kamióna.

mladá garda

Na bratislavskom internáte našli mŕtveho študenta, tento rok končil školu

30.05.2024 16:45, aktualizované: 16:51

Telo slovenského študenta Strojníckej fakulty našli v jeho izbe.

Trinh Xuan Thanh

Prokurátor zrušil osem obvinení v kauze únosu Vietnamca a prikázal inšpekcii konať

30.05.2024 15:30, aktualizované: 16:58

Dôvodom majú byť závažné formálne a procesné chyby v postupe vyšetrovateľa.

Russia Military balistická strela Jars

Odpáľme len jednu atómovku, zastavme Západ, radí ruská organizácia napojená na Putina

30.05.2024 15:00

Ruský think tank chce, aby bol výbuch vysielaný naživo.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 60
Celková čítanosť: 146085x
Priemerná čítanosť článkov: 2435x

Autor blogu