Založ si blog

Stupil na mínu a ďalší ruský generál sa stal nebožtíkom

Ruský generál Vladimír Zavadskij doplatil na svoju hanblivosť a úspešne sa transportoval medzi nebožtíkov. Ako sa to stalo?

Na bojisku musí ísť hanblivosť nabok. Všetci sa delia o jediný kúsok súkromia. / Zdroj: Bing Image Creator

Generál prišiel medzi svojich vojakov, aby vykonal inšpekciu a tých, čo majú špinavé uši, poslal na mesiac do jamy. Generál rád posielal radových vojakov do jamy, pretože ho neskutočne dráždila ich drzosť, s ktorou komentovali každý bezhlavý útok, ktorým ich posielal na smrť.

Mal zlú náladu, pretože predchádzajúcu noc nedorazila cisterna s vodkou a ten zajac, ktorého mu naservírovali na veliteľskom poste miestneho motostreleckého pluku, za živa až príliš veľa mňaukal. Vnútornosti sa mu krútili v jednom ohni a keď konečne vbehol do jedinej latríny naokolo, okolo nej počul nábožensky hlasný šum svojich vojakov, ktorý prerástol až do hlasného pokrikovania: „Davaj, davaj, geňeraľ!“ Tým ho chce povzbudiť v delikátnej situácií. A niektorí sa možno aj posmešne chechtali.

Okamih nepozornosti v mínovom poli. / Zdroj: Bing Image Creator

V takom hluku nebolo ani pomyslenia na to, aby si v pokoji uľavil a v zúfalstve si musel rýchlo natiahnuť gate a s červenými ušami upaľoval pomedzi mužíkov k najbližšiemu lesíku. Hľadal miesto, ktoré nebolo znečistené ich vnútornosťami a keď konečne jedno nepoškvrnené miesto našiel, s úľavou klesol medzi kríky.

Zvyšok príbehu už poznáte. Detonácia ho rozmetala na kusy, takže na jeho pozostatky stačila pašovaná plechová krabička od kávy z nenávideného západu. A Moskva o incidente tradične mlčí, takže máme istotu, že sa to tak naozaj stalo.

Prezidentskí kandidáti sa poškriepili kvôli pipke

29.02.2024

Prezidentské voľby by neboli prezidentskými voľbami, keby sa niektorí kandidáti medzi sebou nepoškriepili. Čakali by ste kadejaké vznešené národné témy, zmierenie, zlepšenie situácie ľudí, ale to týchto dvoch nezaujalo. Namiesto toho si navzájom závidia svoje pipky. Tí dvaja sú Matovič a Danko a ich súboj sa odohral v parlamente. Pôvodne sa to začalo pri Dankovom [...]

Ruské Ropuchy dnes už nič nevydržia

15.02.2024

Ruské námorníctvo už radšej nejakú obranu pred nepriateľom ani nepredstiera a servíruje svoje lode jednu za druhou ako potravu pre námorné drony. Netušia, kde v mori stretnú dron a keď ho stretnú, výsledkom je chaotická streľba, nasledovaná postupnými útokmi dronov. Loď sa zmieta v posledných kŕčoch a jedna explózia za druhou z nej robia plávajúcu deravú konzervu. [...]

Fico zachraňuje nočného vlka

25.01.2024

Fico navštívil Nemecko a jeho hlavnou témou bola záchrana nášho nočného vlka. Náš nočný vlk, to je taká zvláštna rasa, lebo prekvapujúco jazdí na motorke, organizuje kontras, úplnou náhodou sa stretol s Putinom a nevie pochopiť, prečo sa ocitol na sankčnom zozname napriek tomu, že mu to už párkrát oplieskali o hlavu. V správach sa mi nepodarilo nájsť, čo ešte iného [...]

zástava USA

Americký Kongres schválil predĺženie rozpočtového provizória, úrady môžu fungovať aj v marci

01.03.2024 05:43

Kongres USA schválil ďalšie predĺženie rozpočtového provizória, ktoré udrží časť federálnych úradov v prevádzke do 8. marca a zvyšné do 22. marca.

Czech Republic V4

Mienka Ukrajincov o Slovensku sa zhoršila, ale Fica hodnotia lepšie ako Orbána

01.03.2024 05:30

Joe Biden je medzi Ukrajincami najobľúbenejším zahraničným štátnikom. Na akých miestach sa umiestnili Robert Fico a Viktor Orbán?

Pellegrini, Fico, Danko

Danko: Parlament bude kvôli voľbám mŕtvy, pretože Pellegrini o to požiadal Fica

29.02.2024 23:39

Danko aj Naď kritizujú, že najbližšia riadna schôdza NR SR má byť až v polovici apríla.

Grasalkovičov Prezidentský palác

Pellegrini sa v druhom kole volieb môže spoľahnúť na Harabina, hlas by mu dalo vyše 60 percent jeho voličov

29.02.2024 22:50

Agentúra zisťovala, koho by voliči neúspešných kandidátov volili v druhom kole prezidentských volieb.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 105432x
Priemerná čítanosť článkov: 2510x

Autor blogu