Založ si blog

Prezidentskí kandidáti sa poškriepili kvôli pipke

Prezidentské voľby by neboli prezidentskými voľbami, keby sa niektorí kandidáti medzi sebou nepoškriepili. Čakali by ste kadejaké vznešené národné témy, zmierenie, zlepšenie situácie ľudí, ale to týchto dvoch nezaujalo. Namiesto toho si navzájom závidia svoje pipky.

Dvaja sokovia riešia, koho pipka je lepšia. / Zdroj: Bing Image Creator

Tí dvaja sú Matovič a Danko a ich súboj sa odohral v parlamente. Pôvodne sa to začalo pri Dankovom výlete. Matovič ho obvinil, že bol v Dubaji s pipkou (naozaj má ako priateľku nejakú mladú missku). Danko ho poľutoval, že chápe, že si s pipkou Pavlínou už veľa srandy neužije. A potom sa odohralo ono asi päťminútové škriepenie dvoch sokov, ktorí voči sebe stáli ako naježené kohúty a predstavenie sa skončilo pri tabletkách pre Matoviča, ktorý záver odohral so zvýšeným preskakujúcim hlasom. Ale nakoniec neodpadol, aj keď podľa zverejneného videa sa zdalo, že nemá ďaleko do infarktu.

Nehľadajme teraz víťaza súboja, ale zamerajme sa na Matoviča. Keďže má zjavne staršiu pipku, musíme ho poučiť. Mal by predsa vedieť, že mobil, auto a pipka sa v pravidelných intervaloch vymieňa a nahrádza za mladší a modernejší model. Keby toto pravidlo dodržal, nemusel zúrivo stáť pred svojim protivníkom, ktorý sa mu otvorene chechtal. Ten pravidlo dodržal a preto mohol triumfovať so svojou pipkou. Dobrá práca a jedna nula pre Danka.

Tak aj Jasmina Alagič sa rozplakala pre peniaze

11.04.2024

Človek by si myslel, že tento týždeň nás už nič horšie ako vulgarizmy a vyhrážky, prednášané lámavou slovenčinou, od Atillu Végha nepostretne, ale opak je pravdou. Vyplakať sa na Internet prišla aj Jasmina Alagič. Dôvod je rovnaký, prišla vraj kvôli Pellegrinimu o peniaze. V jej prípade to ale boli virtuálne peniaze, pretože žiadnu zmluvu nemala a rakúska firma len [...]

Bojovník Attila Végh sa vyplakal pre 30 strieborných

10.04.2024

Attila Végh je akýsi športovec, ktorý ovláda jedinú vec na svete. Mlátiť iných podobných silákov. Doteraz som si myslel, že to všetko robí z lásky k športu, nenávisti k iným lomidrevám a zadarmo, ale ukázalo sa, že je akosi priveľmi naviazaný na peniaze. A keď mu ich ktosi nedá, tak sa o tom hneď začne vychvaľovať. Alebo vyplakávať? Zdá sa, že je tento bijec silno [...]

Fico sa chystá orabovať rodiny s deťmi

08.04.2024

Už sa nevedel dočkať, aby sa skončili voľby prezidenta a okamžite zaútočil na tých najbezbrannejších. Rozhodol sa zodvihnúť dane na sladené nápoje. Prečo? Pretože to je nápoj, ktorý jeho priaznivci nepijú. Tí pijú borovičku a tak ich dane na sladké nápoje netrápia. Aká podlosť od premiéra. Každý kto má malé deti vie, že deti po vás vyžadujú sladené nápoje. A [...]

fajčenie, fajčiar, závislosť

Koniec s fajčením? Británia chce zakázať predaj cigariet

18.04.2024 08:00

Krajina rozhoduje o najprísnejšom protifajčiarskom zákone v Európe. Ak prejde, Briti, ktorí sa narodili po 1. januári 2009, si už tabakové výrobky v obchode nekúpia.

Explainer Middle East Armed Groups

Izrael zvažoval odvetný útok na Irán, ale odložil ho. Už dvakrát. EÚ uvalí nové sankcie

18.04.2024 07:02, aktualizované: 07:37

Izrael sa zaviazal, že na iránsky útok odpovie. Jeho hlavný západný spojenec - USA - však s takýmto postupom nesúhlasí.

Tatranský národný park (TANAP)

Vysoké Tatry zavreli pre horolezcov. Tí nesúhlasia a chcú zmeniť návštevný poriadok

18.04.2024 07:00

Vo Vysokých Tatrách platí až do konca mája jarná uzávera pre horolezcov aj skialpinistov.

vojna na Ukrajiny, Černihiv

ONLINE: Rutte: Niektoré štáty sedia na hromadách Patriotov. Kúpme ich pre Ukrajinu

18.04.2024 06:00, aktualizované: 08:40

EÚ by mala Ukrajine urgentne poskytnúť protivzdušnú obranu a urýchliť a zintenzívniť vojenskú pomoc vrátane delostreleckých nábojov a rakiet.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 56
Celková čítanosť: 135293x
Priemerná čítanosť článkov: 2416x

Autor blogu