Založ si blog

Šimkovičová zákerne bodla do chrbta Kuffu

Závisť je škaredá vlastnosť a aj keď chápem, že na každom ministerstve môže byť iba jeden estrádny umelec, aj tak to bolo od Šimkovičovej podlé. Za to, že ona nevie poriadne napísať ani list do zahraničia, zatiaľ čo Kuffa triumfoval sólokaprom a pokúsil sa vyhlásiť Krista za kráľa Slovenska, to ešte nie je dôvod, aby chudáka vyhadzovala na dlažbu.

Na ministerstve môže zostať iba jeden komediant. / Zdroj: Bing Image Creator

No, vlastne to nie je úplne dlažba. Údajne ho vyhadzujú iba na iné ministerstvo, takže nejaké pódium na jeho predstavenia mu ostane. Ale bolo to zaujímavo zdôvodnené. Jeho budúci šéf, istý Taraba zo SNS tvrdí, že je to len preto, aby Kuffa zo SNS prešiel od Šimkovičovej zo SNS na jeho ministerstvo, ktoré patri tiež SNS, a iný chlap zo SNS má zase prejsť od neho ku Šimkovičovej. A vraj je to preto, aby boli ministerstvá stranícky jednoliate. Ja som tam narátal štyri postavy zo SNS pred veľkolepou striedačkou a štyri postavy zo SNS po veľkolepej striedačke, ale snáď vedia čo robia.

Vráťme sa ešte ku Kuffovi. Vedeli ste, že bol najprv u Matoviča, potom u Kotlebu a teraz je v SNS? A to stihol za pár rokov. Ten chlap skáče medzi stranami ako blcha medzi dalmatíncami. A robí nám chaos v škatuľkovaní, lebo kam ho máme teraz zaraďovať? Najmä, keď ako bývalý kotlebovec chce mať teraz Krista za kráľa.

Pokloňte sa veľkému Cthulhu. / Zdroj: Bing Image Creator

Veľkému Cthulhu sa to nebude páčiť. Možno prichádza čas, aby Kuffovi pekne pomaličky rozdrvil všetky kosti v tele na prášok. Možno prichádza čas, aby mu šialenými snami vyhnal z hlavy kacírstvo. Temné zlo neznáša herézu a vysatie všetkých telesných tekutín je len drobným trestom za to, čo si zasluhuje. Ale ešte predtým si musí dotyčný želať, aby už konečne nastal jeho koniec, aby sa jeho duša modlila za skorý koniec a šialenstvo jeho vlastného vnútra splodilo so zlom ešte väčšie zlo.

Cthulhu nemá dôvod, aby ho šetril. Pekne pomaličky, jedna nervová bunka po druhej, každučký kúsok jeho osobnosti strhne do záhuby. Kuffa by sa mal triasť od strachu a duševnej bolesti, kým si na jeho zvyškoch Cthulhu neukojí svoju temnú moc. Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn.

Prezidentskí kandidáti sa poškriepili kvôli pipke

29.02.2024

Prezidentské voľby by neboli prezidentskými voľbami, keby sa niektorí kandidáti medzi sebou nepoškriepili. Čakali by ste kadejaké vznešené národné témy, zmierenie, zlepšenie situácie ľudí, ale to týchto dvoch nezaujalo. Namiesto toho si navzájom závidia svoje pipky. Tí dvaja sú Matovič a Danko a ich súboj sa odohral v parlamente. Pôvodne sa to začalo pri Dankovom [...]

Ruské Ropuchy dnes už nič nevydržia

15.02.2024

Ruské námorníctvo už radšej nejakú obranu pred nepriateľom ani nepredstiera a servíruje svoje lode jednu za druhou ako potravu pre námorné drony. Netušia, kde v mori stretnú dron a keď ho stretnú, výsledkom je chaotická streľba, nasledovaná postupnými útokmi dronov. Loď sa zmieta v posledných kŕčoch a jedna explózia za druhou z nej robia plávajúcu deravú konzervu. [...]

Fico zachraňuje nočného vlka

25.01.2024

Fico navštívil Nemecko a jeho hlavnou témou bola záchrana nášho nočného vlka. Náš nočný vlk, to je taká zvláštna rasa, lebo prekvapujúco jazdí na motorke, organizuje kontras, úplnou náhodou sa stretol s Putinom a nevie pochopiť, prečo sa ocitol na sankčnom zozname napriek tomu, že mu to už párkrát oplieskali o hlavu. V správach sa mi nepodarilo nájsť, čo ešte iného [...]

vojna na Ukrajine, Chasiv Jar

ONLINE: Rastú obavy z ruskej ofenzívy. Rusi by na to potrebovali oveľa viac vojakov, tvrdí vojenský šéf NATO

01.03.2024 06:15

Ukrajinskí predstavitelia sa obávajú, že ruský postup na Ukrajine by mohol do leta nabrať na obrátkach, píše agentúra Bloomberg.

CDC-Gathany-Aedes-albopictus-1  1

Komáre z tropických krajín sú už aj na Slovensku. Môžu šíriť choroby? Vedkyňa varuje, že treba konať, kým nie je neskoro

01.03.2024 06:05

Vedkyňa Viktória Čabanová z SAV predpokladá, že sa s nimi stretneme už v apríli.

Robert Fico Daniel Lipšic

Koniec UŠP nie je definitívny. Súd môže rozhodnúť, že vznikne znova, tvrdí ústavný právnik

01.03.2024 06:00

O tri týždne zanikne Úrad špeciálnej prokuratúry. Dôvodom je, že Ústavný súd SR nepozastavil účinnosť tejto časti novely Trestného zákona

zástava USA

Americký Kongres schválil predĺženie rozpočtového provizória, úrady môžu fungovať aj v marci

01.03.2024 05:43

Kongres USA schválil ďalšie predĺženie rozpočtového provizória, ktoré udrží časť federálnych úradov v prevádzke do 8. marca a zvyšné do 22. marca.

Mr. Freeze

Nemilosrdné oko pozorného sledovateľa vidí to, čo bežný smrteľník nie. Našťastie si to potom smrteľník môže u mňa prečítať. Pozor na to, že si budem z tvojho miláčika asi robiť srandu a ty z toho budeš zúrivý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 42
Celková čítanosť: 105485x
Priemerná čítanosť článkov: 2512x

Autor blogu